pro-games.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Přijaty] DR4TH / JAILBREAK

2 posters

Goto down

[Přijaty] DR4TH / JAILBREAK Empty [Přijaty] DR4TH / JAILBREAK

Příspěvek pro Dr4th Sun Jul 01, 2018 7:15 pm

Nick na serveru: DR4TH
SID:  STEAM_1:1:4187889528
Sekce, na které chci práva: JailBreak'servery
Věk: 16 (1.1.)
Mé HlStats:
Bany, které jsem dostal:
1) [10MIN] První ban mi byl udělen za nadávky, když jsem neudržel své nervy na uzdě.
2) [1d] Tento ban  jsem obdržel za konání simona, dal jsem pár neúmyslných freekillů, zkrátka jsem použil příkaz, který jsem  úplně nedomyslel. Oba bany jsou již poněkud staré, jednoznačně sem se z nich poučil.
Něco o mně: Zdravím všechny čtenáře, jmenuji se Petr. Bydlím v Jihomoravským Kraji, kousek od hlavního města toho to kraje. Ve volném čase mě z velké části baví hrání fotbalu, taktéž i hraní počítačových her, velice rád cestuji, poznávám nové místa, také se i považuji za vynikajícího plavce, chodím pravidelně běhat. Považuji se za klidného člověka, který řeší vše v klidu...
Proč právě já: Žádám si o administrátorská práva z prostého důvodu, myslím si že je zbytečný nahlašovat hráče do PP, když mezitím napáchá ještě větší neplechu. Také bych se rád podílel na chodu portálu.
Zkušenosti s CS:GO: Z hlediska AIMU na tom nejsem nejlépe, každopádně z hlediska  kontentu hry bych dokázal poradit.
Případné poznámky: Zde na Gamesites, jsem již učinkoval jako akademik, v akademií sem byl docela dlouho, nešel sem tam kvůli věku, šel sem tam hlavně kvůli pravidlům, které jsem v té době z velké části postrádal, o několik měsíců později jsem z akademie odešel, kvůli velkému nedostatku času. V současné době si troufnu říct že pravidla ovládám velice dobře a mám na to se stát adminem, taktéž mám i hodně času. Akademií sem celou splnil, bez žádných komplikací..

Díky za veškerou pozornost
Dr4th
Dr4th
CSGO admin
CSGO admin

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 01. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

[Přijaty] DR4TH / JAILBREAK Empty Re: [Přijaty] DR4TH / JAILBREAK

Příspěvek pro Hiplex Sun Jul 01, 2018 7:17 pm

Pohovor.

lock.


Naposledy upravil Hiplex dne Sun Jul 01, 2018 7:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Hiplex
Hiplex
Šerif
Šerif

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

[Přijaty] DR4TH / JAILBREAK Empty Re: [Přijaty] DR4TH / JAILBREAK

Příspěvek pro Hiplex Sun Jul 01, 2018 7:18 pm

Přijat
Hiplex
Hiplex
Šerif
Šerif

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

[Přijaty] DR4TH / JAILBREAK Empty Re: [Přijaty] DR4TH / JAILBREAK

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru