pro-games.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Myty/Jailbreak

2 posters

Goto down

Myty/Jailbreak Empty Myty/Jailbreak

Příspěvek pro Mayty Sun Jul 08, 2018 8:14 pm

Nick na serveru: Mayty
SID:STEAM_0:0:51573703
Sekce, na které chci práva: JailBrek
Věk: 17
Mé HlStats:
Bany, které jsem dostal: Nejsem si vědom o žádném
Něco o mně: Jmenuji se Martin, chodím do 3. ročníku Průmyslové střední školy Mladé Boleslavi na obor IT. Zajímám se o počítače, tudíž bych chtěl v oboru pokračovat i po škole. Jsem grammar nazi. Jsem kamarádský a rád se učím nové věci. Mezi moje další koníčky patří vytváření sítí v simulátoru, rád sportuji, koukám rád na seriály, hraji video hry,
Proč právě já: Trávím možná někdy až moc času na JB serverech a neskutečně mě to baví.. To bohužel opadá, když jsem bezdůvodně zabíjen a pak strávím další čas obhajováním se do chatu. To samé platí, když z připojených CT nikdo nebere simona nebo nesimonují tak, jak by měli. A právě pro to jsem si zažádal o admin práva.. Už teď, když se podíváte do mé chat historie, napomínám ct i t za porušování pravidel serveru nebo rušení hry.. Ale bohužel, většinou si z mých rad a doporučení nic nevezmou a ignorují mě.. Bohužel. Myslím si, že se dokážu spravedlivě rozhodovat a udělat hry na všech JB serverech co nejzábavnější Smile
Zkušenosti s CS:GO: 801 hodin na CS:GO a cca 800 hodin na 1.6, kde jsem z naprosté většiny nejvíc strávil na JB serverech.. Zkušenosti jsou takové, že když by něco mělo fungovat a nefunguje to, je to CSGO Very Happy
Mayty
Mayty
CSGO admin
CSGO admin

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 08. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Myty/Jailbreak Empty Re: Myty/Jailbreak

Příspěvek pro Hiplex Mon Jul 09, 2018 1:53 pm

Přijat, jako můj osobní poskok Very Happy
Hiplex
Hiplex
Šerif
Šerif

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru