pro-games.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Zamítnuto]Žiadost o prava

2 posters

Goto down

[Zamítnuto]Žiadost o prava Empty [Zamítnuto]Žiadost o prava

Příspěvek pro Extremeree Sat Apr 14, 2018 12:06 pm

ick na serveru: NejPro

SID: STEAM_0:1:7855

Sekce, na které chci práva: Jailbreak

Věk: 18

Mé HlStats: Zde


Bany, které jsem dostal: Strašne dávno som bol problémovi hráč , potom som sa dal dokopy a začal robit 1.6 jailbreak akadémiu a už to je dosť dlho čo so mnou niesu problémy , až na túto situáciu : pri ktorej som neudržal trošku svoje nervy ale už sa taká vec nestane.


Něco o mně: Volám sa Marek , mám 18 rokov , som zo stredného Slovenska , hrával som futbal ale kvôli zraneniu som prestal , teraz si buď idem zacvičiť s kamarátmi vypiť alebo hrám csko. 
Na gs.cz som bol problémový hráč potom som sa zmenil a začal som robiť na 1.6ke jailbreaku akadémiu ktorú som úspešne dokončil a postúpil k testom , ktoré som tesne nespravil. Niake 2 týždne po neúspešnych testoch som mal niake problémy a potom som už prestal hrať 1.6ku.
Ešte mám rád hip-hop ale počúvam všeličo. 


Proč právě já:
Som chodiaca prestíž s velkým kusom rozumu
ego up ,, ale inač som vždy chcel byť admin a robiť poriadok na servery a byť vzorom a gočkársky jailbreak ma začal poriadne baviť.Chcem byť prínosom pre Gočko na gs.
Na servery nemám až tak vela hodín ale pravidla a princíp jailbreaku ovládam z 1.6ky , už si len zvykám a celkom rýchlo. 


Zkušenosti s CS:GO: 2k hodín , rank GE , faceit 9 som bol a hral som niake turnaje na playzone a tak , aj tu na gamesites som si prilepšil o niake skiny v turnajoch [Zamítnuto]Žiadost o prava Icon_e_biggrin , ked tak poboostim [Zamítnuto]Žiadost o prava Icon_arrow [Zamítnuto]Žiadost o prava Icon_e_biggrin [Zamítnuto]Žiadost o prava Icon_e_biggrin 
Inač mám skúnesosti iba s hraním tejto hry. 

Případné poznámky: nahlásil som aj pár hriešnikov , keď tak dodám linky , vážim 80 Kg 

Ďakujem za prečítanie mojej žiadosti a verím vjej kladné vybavenie.
Extremeree
Extremeree
Učet+
Učet+

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

[Zamítnuto]Žiadost o prava Empty Re: [Zamítnuto]Žiadost o prava

Příspěvek pro byYpsil0n Sat Apr 14, 2018 12:09 pm

Postupuješ k pohovoru Smile

Zapiš se do nejbližšího termínu.
byYpsil0n
byYpsil0n
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 04. 18

https://czech-server.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

[Zamítnuto]Žiadost o prava Empty Re: [Zamítnuto]Žiadost o prava

Příspěvek pro byYpsil0n Sat Apr 14, 2018 12:15 pm

neprosel testem z pravidel...
byYpsil0n
byYpsil0n
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 04. 18

https://czech-server.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

[Zamítnuto]Žiadost o prava Empty Re: [Zamítnuto]Žiadost o prava

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru