pro-games.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Zamítnuto]Žadost o prava

2 posters

Goto down

[Zamítnuto]Žadost o prava Empty [Zamítnuto]Žadost o prava

Příspěvek pro Usseles Mon Apr 16, 2018 9:10 pm

Nick na servery: [K]alvin

Vek: 15

Odkaz na môj hlstats: Tuna

Bany ktoré som dostal: 1 ban za MFK o ktorom som sa dozvedel po roku a k demu som sa nedostal.

Niečo o mne: Volám sa Tomáš mám 15 rokov a hrávam pod nickom ToVy. Chodím na základnu školu do 9. ročníka.
Narodený som bol dňa 29.8.2002. Strednú školu plánujem polygrafickú v Košiciach alebo elektrotechnickú v Prešove. Medzi moje záľuby patrí posilovanie, beh, turistika, box a vo voľnom čase sa venujem Counter-Striku v ktorom prevažne hrávam jailbreak na vaších serveroch.


Prečo práve ja: Keďže na jailbreaku trávim pomerne veľa času a mám znalosť pravidiel, rád by som pomahal ľuďom ktorí ju nemajú a chránil ich od ľudí, ktorí pravidla naopak úmyselne porušujú. Keďže jailbreak hrávam pomerne často, tak by som vám vedel poskytnuť vysokú aktivitu, ako aj doteraz, no teraz už s cieľom prispievať na chod servera.

Skúsenosti s hrou CS:GO: CS:GO hrávam 2 roky, tak isto ako aj jailbreak. Na csku mám nahratých 2,200 hodín a z toho veľa hodín na samotnom jailbreaku. Najvyšší dosiahnuty rank mám GE a momentálne som unranked, keďže už mm nehrám. Vlastnil som viacero steam účtov a tak si dovolím povedať, že na jailbreaku mám odohraných 600+ hodín.

Prípadne poznámky: Aj ten jeden ban ktorý mi bol udelený, tak som si istý, že som sa za daný MFK ospravedlnil a poučil sa zo svojich chýb, tak ako stále. Predsa len bolo to pred rokom a za ten rok som nadobudol veľa znalostí, ktoré mi umožňujú upozorňovať ľudí na servery, ak nejakú chybu urobia.
Usseles
Usseles
Server Admin
Server Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

[Zamítnuto]Žadost o prava Empty Re: [Zamítnuto]Žadost o prava

Příspěvek pro byYpsil0n Mon Apr 16, 2018 9:16 pm

Přijat k testu
až mě uvidíš na ts kontaktuj mě tam
byYpsil0n
byYpsil0n
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 04. 18

https://czech-server.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

[Zamítnuto]Žadost o prava Empty Re: [Zamítnuto]Žadost o prava

Příspěvek pro byYpsil0n Mon Apr 16, 2018 9:17 pm

Zamítnuto
byYpsil0n
byYpsil0n
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 04. 18

https://czech-server.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

[Zamítnuto]Žadost o prava Empty Re: [Zamítnuto]Žadost o prava

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru