Nejčastější problemy při kupování VIP

Goto down

Nejčastější problemy při kupování VIP

Příspěvek pro byYpsil0n za Sun Apr 15, 2018 6:29 pm

Zdravím,
jelikož tu každou chvíli někdo zakladá topik o tom, jak mu nefunguje zakoupené VIP a jedná se opakovaně o stejný problém u všech, tak se vše pokusím nějak jednoduše shrnout a vysvětlit zde.

Kupce VIP píše:"Zdravím, koupil jsem si VIP na SID STEAM_0:1:123456789 a nefunguje mi"

Ve výše uvedeném příkladě jste zadali špatně SID, ačkoliv to tak nevypadá. Jedná se sice o vaší SID, ale při aktivaci VIP musíte VŽDY do aktivátoru zadat vaší CS:GO SID. Ta se liší pouze v jednom jediném čísle a to jedničce na začátku (STEAM_0:1:123456789 špatná SID -> STEAM_1:1:123456789 správná SID). Tudíž to není nic složitého a správné SID dosáhnete jednoduše přepsáním výše zvýrazněné 0 na 1. Pokud by si i tak někdo nebyl jist, pak stačí dát ve hře do konzole "status" a vypíše se vám seznam hráčů na serveru + jejich CS:GO SID, samozřejmě včetně vaší.

Pokud jste si už VIP aktivovali špatně a kvůli tomu vám nefunguje, nezoufejte. Stačí napsat na mail gameeplay@seznam.cz , kde popíšete váš problém (nebo pošlete odkaz na tento topik a řekněte, že jde o tento problém), připíšete váš nick, správné SID, VIP kod a server. Pak už stačí jen vytrvat a počkat na odpověď, které se vám jistě dostaví, pokud váš mail bude srozumitelný se vším všudy a VIP výhody vám bez problémů půjdou. Opakuji, stačí pár dní počkat, nemusíte po dvou dnech spamovat forum topiky, že vám nikdo neodpovídá.

Krom GS mailu je také možnost kontaktovat se vším potřebným rovnou někoho z níže vypsaných členů vedení. Pravděpodobně to bude o něco rychlejší, není však 100%, že si toho daný člověk všimne. 
avatar
byYpsil0n
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 04. 18

Zobrazit informace o autorovi http://czech-server.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru